Your cart is empty.
×
Your cart is empty.

Lety balónom

Filter

Showing 1-4 of 8 products

View 12 24 All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Fiestové lety

  Pohľad na viaceré balóny roztrúsené po oblohe a Vy ste v jednom z nich. Let balónom počas fiesty je silnejším zážitkom aj vďaka hromadnému štartu. Už samotná príprava balónov, štart a celková atmosféra na zemi i vo vzduchu stoja za to. Vyskúšajte si to v lete – Košice a v zime – pod Tatrami. Letenku Vám zašleme v peknom grafickom spracovaní, takže ju po objednávke budete môcť ihneď vytlačiť a darovať, alebo sa z nej jednoducho tešiť sám/sama. Vyplňte preto meno, ktoré na ňu náš balónový škriatok napíše.
  150.00 
 • Let balónom ponad Tatry

  V balóne môžete zažiť viac, ako len dychvyrážajúci pohľad na naše veľhory. Ktorý je Gerlachovský či Lomnický štít, Kriváň? Zbadáte horské pleso či chatu? Štartujeme na slovenskej, ale aj poľskej strane Tatier, len v ideálnom počasí od decembra do marca, let trvá dve až tri hodiny. Verte, že pohár sektu po pristátí Vám bude chutiť. Termín preletu si nemusíte vybrať hneď, dostupné termíny môžete priebežne sledovať v podstránke rezervácie a objednajte si termín, ktorý Vám vyhovuje. Každú Vašu objednanú letenku dostanete v peknej elektronickej forme, ktorú môžete hneď vytlačiť a darovať. Stačí, ak do bublinky nižšie vpíšete meno obdarovaného, o zvyšok sa postaráme. :)
  270.00 
 • Privátny let + 1 osoba zdarma

  Ideálny na výnimočné chvíle. Vy vyberáte termín letu aj miesto štartu – mesto, vidiek, pri vode, na horách. Privátny vyhliadkový let balónom je ideálny ako jedinečný zážitok s partiou, výročie rodičov, novomanželský výlet, narodeninové prekvapenie či otázky na telo. Každú Vašu objednanú letenku dostanete v peknej elektronickej forme, ktorú môžete hneď vytlačiť a darovať. Stačí, ak do bublinky nižšie vpíšete meno obdarovaného, o zvyšok sa postaráme. :-)
  Vyberte si lokalitu a počet osôb, pričom automaticky získavate miesto pre jednu osobu s vami do balóna zdarma!
  480.00 1,020.00 
 • Rodinný let balónom

  Chceme pomáhať vytvárať nezabudnuteľné detské spomienky, pretože vieme, že čas s rodinou je na nezaplatenie. Privátny let pre dospelých s dieťaťom je preto výhodnejší. (Dieťa musí byť v sprievode rodiča, s váhou do 40 kg a výškou nad 130 cm.) Každú Vašu objednanú letenku dostanete v peknej elektronickej forme, ktorú môžete hneď vytlačiť a darovať. Stačí, ak do bublinky nižšie vpíšete meno obdarovaného, o zvyšok sa postaráme. :-)
  480.00 560.00