Your cart is empty.
×
Your cart is empty.

Lety balónom

Filter

Showing all 7 products

View 12 24 All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Let balónom ponad Tatry

  V balóne môžete zažiť viac, ako len dychvyrážajúci pohľad na naše veľhory. Ktorý je Gerlachovský či Lomnický štít, Kriváň? Zbadáte horské pleso či chatu? Štartujeme na slovenskej, ale aj poľskej strane Tatier, len v ideálnom počasí od decembra do marca, let trvá dve až tri hodiny. Verte, že pohár sektu po pristátí Vám bude chutiť. Termín preletu si nemusíte vybrať hneď, dostupné termíny môžete priebežne sledovať v podstránke rezervácie a objednajte si termín, ktorý Vám vyhovuje. Každú Vašu objednanú letenku dostanete v peknej elektronickej forme, ktorú môžete hneď vytlačiť a darovať. Stačí, ak do bublinky nižšie vpíšete meno obdarovaného, o zvyšok sa postaráme. :) Cena je za 1 osobu.
  290.00 
 • Privátny let balónom

  Ideálny na výnimočné chvíle. Vy vyberáte termín letu aj miesto štartu – mesto, vidiek, pri vode, na horách. Privátny vyhliadkový let balónom je ideálny ako jedinečný zážitok s partiou, výročie rodičov, novomanželský výlet, narodeninové prekvapenie či otázky na telo. Každú Vašu objednanú letenku dostanete v peknej elektronickej forme, ktorú môžete hneď vytlačiť a darovať. Stačí, ak do bublinky nižšie vpíšete meno obdarovaného, o zvyšok sa postaráme. :-)
  480.00 1,020.00 
 • Rodinný let balónom

  Chceme pomáhať vytvárať nezabudnuteľné detské spomienky, pretože vieme, že čas s rodinou je na nezaplatenie. Privátny let pre dospelých s dieťaťom je preto výhodnejší. (Dieťa musí byť v sprievode rodiča, s vekom od 10 rokov, s váhou do 40 kg a výškou nad 130 cm.) Každú Vašu objednanú letenku dostanete v peknej elektronickej forme, ktorú môžete hneď vytlačiť a darovať. Stačí, ak do bublinky nižšie vpíšete meno obdarovaného, o zvyšok sa postaráme. :-)
  480.00 590.00 
 • Vyhliadkový let Košice

  Najväčšia pamiatková rezervácia na Slovensku, historické centrum, dominanta Košíc Dóm sv. Alžbety, bočné uličky, nové časti mesta a krásna príroda na všetky smery. Toto všetko máte šancu vidieť z úplne inej perspektívy. Bývať v Košiciach je super, preletieť ich balónom je viac. :) Cena je za 1 osobu.
  150.00 
 • Vyhliadkový let Poprad-Tatry

  Do koša balóna nastúpite v podhorí, Tatry sú len na skok. Zážitok, na ktorý si budete pamätať, je tiež na dosah. Od Popradu či Veľkej Lomnice letíme väčšinou smerom na Kežmarok, Štrbu, niekedy aj smer Slovenský raj. Vetru nerozkážeš :) Ak chcete mať počas letu balónom na dosah horské štíty – Lomnický, Gerlachovský či Kriváň – pozrite Let balónom ponad Tatry. Cena je za 1 osobu.
  180.00 
 • Vyhliadkový let Resort Sojka, Liptov

  Liptov je jedným z najzaujímavejších regiónov Slovenska. Nadýchajte sa zdravého horského vzduchu a užite si panoramatické výhľady z balóna nie len na krásne rozkvitnuté lúky a zelené kopce s ovečkami, ale aj Vysoké a Nízke Tatry či Liptovskú Maru. Liptov treba zažiť. :) Pozrite si aj Resort Sojka. Cena je za 1 osobu.
  150.00 
 • Vyhliadkový let Spišský hrad

  Zrúcanina hradu vyráža dych z každého uhla pohľadu. Spiš je sám o sebe krásny: nielen prírodou, ale aj históriou. Na hradnom kopci, ktorý z balóna určite uvidíte, žili ľudia už pred Kristom. Možno v balóne nájdete odpoveď, prečo je toto miesto magické v každom ročnom období. Cena je za 1 osobu.
  160.00