Your cart is empty.
×
Your cart is empty.

Pozrite sa, čo dokážeme

Našim poslaním je zabezpečiť absolútnu spokojnosť našich klientov a vždy hľadať cesty, ako splniť jednoduché objednávky aj komplexné výzvy.

Dlhoročne sa zaoberáme širokým spektrom služieb spojených s teplovzdušnými balónmi a žiadna požiadavka nie je hlúpa, tak neváhajte osloviť nás :)

Chcete využiť balón na firemnú propagáciu?

Ak hľadáte neobyčajnú marketingovú komunikáciu svojich produktov alebo služieb, balón je nástrojom s množstvom možností.

Balón môže byť vyrobený v štandardnom tvare s Vami požadovanou reklamnou či inou grafikou, fantázii a možnostiam sa medze nekladú. Špeciálny tvar balóna môže zobrazovať aj Váš produkt, symbol, nápad. Okrem toho vieme na obal nášho balóna umiestniť odopínateľný banner (o veľkosti približne 11 x 6 m). Menšou alternatívou je banner na kôš balóna (s rozmerom 80 x 80 cm). Takto obrandovaným balónom  môžeme lietať alebo spestriť Vaše podujatie kotveným letom.

Pri kotvenom lete je balón upevnený pri zemi a okrem stúpania a klesania približne do výšky desiatich metrov ostáva na tom istom mieste. Ukotvený balón môže v intervaloch voziť pasažierov na krátke vyhliadky ponad miesto konania akcie a je skutočným lákadlom veľkých i malých – ideálny na väčšie firemné oslavy, športové podujatia, dni obcí či iné celodenné akcie.

Pre Vašu firmu môžeme vytvoriť balíčky letov balónov, o ktoré môžu Vaši zákazníci súťažiť, zabezpečiť ceny do tomboly, alebo pripraviť privátny let pre Vašich partnerov – nakoniec, už ste viedli poradu v oblakoch?

Zakúpiť si u nás môžete aj nafukovadlo na mieru – štandardných aj špeciálnych tvarov, ktoré jednoducho umiestnite na Vašu predajňu alebo na miesto konania Vašej akcie. Nafukovadlo môže slúžiť ako dekorácia alebo ako reklamný nosič – na ktorý môžete prostredníctvom vymeniteľného bannera umiestňovať vždy aktuálnu informáciu. Výhodou nafukovadla je jeho skladnosť, trvácnosť a jednoduchá obsluha použitím malého ventilátora, ktorú po zaškolení hravo zvládnete.

Radi Vám vypracujeme cenovú kalkuláciu na výrobu balóna, či nafukovadlo veľkosti a tvaru podľa Vašich predstáv.
Ak sa rozhodujete na základe skúseností, radi Vám prenajmeme tie naše. 

Chcete pre svojich zamestnancov pripraviť netradičný teambuilding?

Dobré vzťahy sú základom dobrej atmosféry na pracovisku, preto je dobré občas tých Vašich zamestnancov poriadne odmeniť. Vymyslíme a zabezpečíme pre Vás program na deň alebo na víkend, oddychový alebo športový, v prírode či v meste. Réžiu výletu nechajte na nás a užite si teambuildingové akcie bez stresu a nadbytočného plánovania.

Chcete využiť balón pri photoshootingu?

Možno chcete mať Vaše svadobné, narodeninové, rodinné alebo zaľúbené spomienkové fotky v koši balóna alebo dokonca vo vnútri nafúknutého balóna. Dá sa to! Ozvite sa nám, máme balón aj fotografa.

Chcete si kúpiť balón?

Ak aj Vás balón očaril natoľko, že ho chcete mať doma, radi Vám tento sen splníme. Šikovní českí krajčíri z dielne Kubíček balloons splnia skoro každú Vašu predstavu – čo sa týka tvaru, farebnosti, grafiky balóna i jeho súčastí.

Ako výhradný zástupca firmy svetového mena Kubíček balloons Vás prevedieme výberom a nákupom všetkých súčastí a zabezpečíme hladký priebeh výroby alebo obstarania Vášho balóna. Viac informácií nájdete priamo u výrobcu, alebo nás pokojne kontaktujte.

Chcete aby sme sa Vám starali o balón?

Vyhliadkové lety balónom, resp. komerčné lety za úhradu môže na Slovensku vykonávať iba organizácia, ktorá je držiteľom Osvedčenia leteckého prevádzkovateľa – AOC – vydaného Dopravným úradom SR.

Ako držiteľ AOC osvedčenia, č. SK/B/001, sme oprávnení byť prevádzkovateľom teplovzdušných balónov a realizovať vyhliadkové lety balónom oficiálne, bezpečne a s platným poistením pasažierov.

Balónistom ponúkame možnosť servisovania, údržby a opravy balónov a vykonávanie prehliadok pre nasledovné typy balónov: Kubíček, Aerotechnik, Cameron, Ultramagic, Lindstrand a Schroeder Fire Balloons. Pre uvedené typy balónov vykonávame aj Riadenie zachovania letovej spôsobilosti (CAMO).

Potrebujete produkty spojené s leteckou prevádzkou?

Pre letecký personál ponúkame Zápisník letov pripravený v súlade s Nariadením komisie (ES) 1178/2011 a schválený Dopravným úradom SR č.j. 07551/2013/OPL-002. Zápisník má jednotnú grafickú úpravu s novo vydanými pilotnými preukazmi a Medical certifikátmi. Typy strán sú na okraji farebne označené pre jednoduchú orientáciu a prehľadnosť uľahčuje záložka.

(Formát: 24 x 16 cm, približne 140 strán; koženková väzba so spevnenými kovovými rohmi)

Cena: 28.00 € s DPH

Zakúpiť si u nás môžete aj Osvedčenia o zdravotnej spôsobilosti (Medical certifikáty) v súlade s Nariadením komisie (ES) 1178/2011, časť FCL – MED schválené Dopravným úradom SR.