Your cart is empty.
×
Your cart is empty.

Lety balónom

Filter

Showing all 5 products

View 12 24 All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Balónová fiesta Košice (15. – 19. 5. 2024)

  Zážitok z balónového letu je počas fiesty znásobený viacerými balónmi na oblohe a spríjemnený aj celkovou atmosférou podujatia. V prípade nepriaznivého počasia má pasažier nárok na dodatočné odlietanie v termínoch po fieste.

  Konkrétny termín fiestového letu si po zakúpení letenky dohodneme telefonicky, alebo sa o termínoch môžete informovať vopred.

  Každú Vašu objednanú letenku dostanete v peknej elektronickej forme, ktorú môžete hneď vytlačiť a darovať. Stačí, ak do bublinky nižšie vpíšete meno obdarovaného o zvyšok sa postaráme. 😊

  160.00 
 • Privátny let balónom

  Ideálny na výnimočné chvíle. Vy vyberáte termín letu aj miesto štartu – mesto, vidiek, pri vode, na horách. Privátny vyhliadkový let balónom je ideálny ako jedinečný zážitok s partiou, výročie rodičov, novomanželský výlet, narodeninové prekvapenie či otázky na telo. Každú Vašu objednanú letenku dostanete v peknej elektronickej forme, ktorú môžete hneď vytlačiť a darovať. Stačí, ak do bublinky nižšie vpíšete meno obdarovaného, o zvyšok sa postaráme. :-)
  540.00 1,100.00 
 • Vyhliadkový let
  Poprad-Tatry

  Do koša balóna nastúpite v podhorí, Tatry sú len na skok. Zážitok, na ktorý si budete pamätať, je tiež na dosah. Od Popradu či Veľkej Lomnice letíme väčšinou smerom na Kežmarok, Štrbu, niekedy aj smer Slovenský raj. Vetru nerozkážeš :) Cena je za 1 osobu.
  200.00 
 • Vyhliadkový let Košice

  Najväčšia pamiatková rezervácia na Slovensku, historické centrum, dominanta Košíc Dóm sv. Alžbety, bočné uličky, nové časti mesta alebo krásna príroda v okolí na všetky smery. Toto všetko máte šancu vidieť z úplne inej perspektívy. Bývať v Košiciach je super, preletieť ich balónom je viac. :)
  180.00 
 • Vyhliadkový let Spišský hrad

  Zrúcanina hradu vyráža dych z každého uhla pohľadu. Spiš je sám o sebe krásny: nielen prírodou, ale aj históriou. Na hradnom kopci, ktorý z balóna určite uvidíte, žili ľudia už pred Kristom. Možno v balóne nájdete odpoveď, prečo je toto miesto magické v každom ročnom období. Cena je za 1 osobu.
  190.00